شقق استوديو 50 متر للبيع في القاهرة, صفحة 4

178 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري متشطب بالكامل مع MNHD وبأقساط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر بجوار مدينتي بالمستقبل بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهزة للمعاينة بالتجمع الخامس +مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٥٬٦٧٧ جنيه

    أقل سعر استوديو في كمبوند هافا

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بكمبوند بيجونيا خلف الجامعة الأمريكيه

    El Hefny Group logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • جازورا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٦٠٨ جنيه

    استوديو للبيع بالتقسيط في Sarai القاهرة الجديدة

    The Map Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بقسط شهري 9 الف شهريا فى Up Mount بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجوار نيو جيزة بهليوبوليس وبمقدم4%فقط

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بالتجمع دقايق من طريق السويس بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٦٥٬٧٠٧ جنيه

    امتلك استوديو متشطب في كمبوند Talala –

    Feeds logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • موراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٥٠٬٩٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Main Marks
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,موراي

    استوديو

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالتقسيط علي 10 سنين ف طلاله

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تشطيب كامل بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٧٤٬١٢٥ جنيه

    ستوديو مطل مباشرة على اللاجون | كمبوند هافا – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بسعر لقطه قسط12سنه بالعاصمه الادرايه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو فيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,الباتيو فيدا

    استوديو

  • 6

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو لقطة حجز قديم 49م بالتقسيط علي 12 سنة في B8

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م استثماري بأعلي عائد بالعاصمه بأقساط12س

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٢٧٬٥٢٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار والسكن في قلب Upmount – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بقسط شهري 9,000 جنية فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمقدم 200K فقط بكمبوند سراي بالتقسيط

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٢٬٤٥٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Salam Properties
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,ذا ريزيدنس

    استوديو

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر للمتر فى HAVA أحدث مشاريع العاصمة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٩٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه لمحبي الاستثمار بالتجمع وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في التجمع متشطب بالفرش و الاجهزة فندقي

    ERMA Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبة بالتجمع باقل مقدم وقسط علي 15سنة

    GCR Developments logo image

    ووترواي إيست, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر لقطه في بيجونيا بالتجمع الخامس

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • روك فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤١٬٧٣٤ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,روك فيرا

    استوديو