شقق استوديو 50 متر للبيع في القاهرة

178 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر وبرايم لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف استوديو بمقدم 220 الف فقط و اقساط ع12 سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم مميز بجوار مدينتي مباشرة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي42م+40حديقهb7تطل علي جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالعاصمه وبتقسيط12س

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري متشطب للبيع بسعر مغري في سليا TMG

    S signature logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدمك خصمك يصل الي 30% ستوديو متشطب بالتكييفات

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بترخيص فندقي كامل الأجهزة بجوار سيتي ستارز

    Aqar Misr logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للاستثمار في R8 بالعاصمه بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر مميز للاستثمار بجوار النادي الاهلي

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    استوديو

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في جنوب الاكاديمة بمقدم 25%

    شركة البحيري جروب logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ١٥٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٥٬٦٥٨ جنيه

    استوديو متشطب بقسط شهري 3,600جنيه في نيو هليوبوليس

    Empire real estate and investment logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر استوديو بسعر مميز لفتره محدده في elm tree

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في B8 - مدينتي - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمدينتي b8 بسعر مناسب

    Panorama View logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع للاستثمار او السكن في المستقبل سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • الفيو - نوي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Urban Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مسكن نوي

    استوديو

  • 8

    شقة

    ٢٠١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم 50% بجوار مدينتي مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 1.610.000 تقدر تمتلك استديو سوبر لوكس

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع متشطب SUPER LUX ف طلاله TALALA

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٥٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في سراي بالقرب من العاصمة ومدينتي

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في بورتو نيو كايرو بالفرش كامل

    Spade consultancy logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إن لاين سوتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 4
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو

  • 11

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي متشطب بالتكييفات-سومو بوليفارد

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بأقل قسط شهرى 22الف بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر وامتلك ستوديو متشطب+جاردن\ف طلالة\مقدم 235K

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديو متشطبة بأقل سعر في نيست التجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اب ماونت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو