شقق للبيع بكمبوندات الشيخ زايد مساحات صغيرة, صفحة 5

627 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م زايد غرفة استلام فوري مقدم 880 ألف وتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في زيد ويست تشطيب كامل جاهز الاستلام وقسط

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٤٤٬٧٤٧ جنيه

    ستوديو ريسيل بتراس تشطيب كامل في زيد ويست - زايد

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 205 اركان بالم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ف زيد ويست بمقدم و اقساط باقل اوفر

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٢٦٬٥٨٥ جنيه

    ستوديو تشطيب فندقي في ابراج زيد-تقسيط حتي 2029

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن بأقل مقدم واستلام فورى

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • أزاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٩٤٬٨٨٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Egyptian Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ازاليا

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند زد ويست الشيخ زايد 76م

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود استلام فورى برايم لوكيشن بأقل سعر

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Rtm studio in zed west sheikh zayed by Ora 7th F

    متصدر

    Selection Code logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٣١٬٧٥٦ جنيه

    شقه 86م 1 نوم بفيو مميز عي لاندسكيب وحديقه كبيره

    متصدر

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م مميزه اوبن فيو في كيان تكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • فيلدج ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيلدج ويست

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فى كمبوند كيان بالتقسيط فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 147م للبيع بفيو مميز بكمبوند تيراس

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٧ متر مربع

    ٨٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زيد ويست | إطلالة على اللاندسكيب

    Properties-Today.com logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز تشطيب الترا سوبر لوكس 55م

    Genova Investment logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • كايرو جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز - بائع جاد - سعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع أبراج ZED - الابراج 20 -زايد 5,500

    Properties-Today.com logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع -موقع مميز باطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في قلب الشيخ زايد بجوار الربوة

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد خالصه كل الاقساط

    Master Key logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6 ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيفرلي هيلز,6 ويست

    2 - 3 غرفة