شقق للبيع بكمبوندات الشيخ زايد مساحات صغيرة, صفحة 2

627 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 90 متر بالتقسيط في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في موقع مميز بجاردن في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز بمقدم5% امتلك شقتك متشطبة بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو كمبوند كيان بالتقسيط فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فورى للبيع تشطيب راقي بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايليت ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٠٦٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Real estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست

    2 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطبة للبيع فيلدج ويست اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن اقرب استلام متشطبةبالتكيفات بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام 2027 باقل سعر و قسط علي6س موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٤٤٬٧٤٧ جنيه

    شقة للبيع | زايد ويست – أورا | استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 89 متر متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٠٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • روفان فيوز 360

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمساحة 79 متر في زيد تاورز

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في أبراج زيد - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في أبراج زيد ويست - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في زيد ويست بالشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة بجاردن في تيراس مقدم 365,000 قسط 8 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • بهجة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Symphony Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بهجة

    1 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب للبيع ب ابراج زد الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط يصل الى 10 سنين في 74م - Coy Voya

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في كمبوند زد ZED بإطلالةعلى البارك

    اورا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • ٢٠٥ تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في كيان لشقة بجاردن بقية اقساط استلام فوري

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد بارك سايد استلام 2026

    Guides Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إليسيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Line Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,اليزيوم

    1 - 4 غرفة