شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 155

13,686 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة علي السكن باقل مقدم و اطول سداد بالتجمع

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع قريب للبحر و بقسط حتى 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مساحه 54م - تشطيب كامل - بانوراما Pool فيو

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة83م ب10%مقدم وتقسيط10سنوات بحدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 2 نوم بتراس 25 متر متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • جولف بورتو مارينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,جولف بورتو مارينا

    1 - 2 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع تشطيبات خاصه بالكامل 90م بالرحاب

    Makka Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق احجز فاحسن لوكيشن بمشروع ازها فقلب الشيخ زايد

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمار في الغردقه بمقدم 10%

    El-Bedihy & Co logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميزه جدا بجاردن علي الاجون

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 85م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • أرمانيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٣٢٬٥٩٩ جنيه

    خطة السداد: 9
    المطور العقاري
    The Land Developers
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ارمونيا

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل فى هيليوبلس الجديده على15 سنه تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٢٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط لسرعة البيع مقدم650,000الف تستلم غرفة بالعلمين

    Step One Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب 10 سنوات | عرض جديد !

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر بأق سعر من اوراسكوم 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جراندا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 33
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,جراندا

    2 - 4 غرفة

  • 22

    شقة

    ٣٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون مقدم قسط علي 8سنين في سولاي التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م / تشطيب vip بالتكييفات / بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في الشيخ زايد القديمة - شقق متشطبة - 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في الشيخ زايد - لوكيشن مميز - 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • تاج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تاج سيتي

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم متشطبة في زايد القديمة- 5% مقدم - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B6 بالقرب من الخدمات موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع تكمله أقساط فيCleo Palm Hills

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 78م فيو على البحر استلام فوري اقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو فى العاصمة الإدارية بتسهيلات على15سنة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • العبور 15

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Buildera Developments
    القليوبية,مدينة العبور

    3 غرفة