شقق مفروش جزئياً للبيع في مصر, صفحة 32

7,422 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه بالتكيفات - برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة 140م فوري متشطبة بالتكفات داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه للبيع ب اقل سعر وبفيو مميز

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتكيفات بسعر وفيو مميز

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٨٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بمساحة كبيرة وموقع وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • روك جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٢٬٣٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بخصم 30% او اقساط 10 سنوات, هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مع مطبخ ودريسينج فى جاليريا

    Do estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع 165 متشطبة ألترا سوبر لوكس كلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م للبيع في O WEST – مرحلة Club Residence

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع 160 متر في زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات محدودة بأقل سعر في التجمع الخامس علي 14 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مميزة علي لاندسكيب بأقل مقدم 0% اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق باطول فترة تقسيط تصل الي 14س في التجمع الخام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة في اعمار بمقدم 0% فقط واقساط طويلة7س

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • مور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٨٠٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,مور ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق باطول فترة تقسيط تصل الي 14س في التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق باطول فترة تقسيط تصل الي 14س في التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوفر لفترة محدودة علي 10 سنوات تقسيط شقة متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق باطول فترة تقسيط تصل الي 14س في التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    حديقة النادي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة في إعمار بدون اي مقدم امتلك بيتك بيل في

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • سفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٩٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة اقساط طويلة علي 10 سنوات واقل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري شقة متشطبة بالتكييفات والمطابخ

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على بحيرة ماجستيك فى ماونتن فيو تشطيب كامل

    Do estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مون ريزيدنس – فيو لاندسكيب واستلام فورى

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬١٤٩٬٩٩٩ جنيه

    بالمطبخ والتكييفات | شقة ٢١٨م للبيع اب تاون كايرو

    Circle Realestate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • سانتا كلوز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٣٣٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Convoy
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس سدر,سانتا كلوز

    1 - 2 غرفة