شقق مفروش جزئياً للبيع في مصر, صفحة 33

7,422 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٩٧م كورنر بموقع متميز للبيع في آزاد New Cairo

    Circle Realestate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أبراج AEON بجوار مول العرب

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المراسم نصف مفروشة

    Global Marketing Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م استلام فوري على حمام السباحة بالمطبخ

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة لقطة 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م² في مصر الجديدة – شارع الميرغني

    Property Network logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 199م متشطبة في ماونتن فيو هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199 م متشطبة فيو مميز جدا بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    230م بروف 170م متطشبه بالتكييفات 5 غرف فيو مفتوح

    Promax Property Investors logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | شارع الحرية – مصر الجديدة

    Property Network logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فندقي اعلى ROI في شيراتون استلام قريب

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس بمطبخ ودريسينج للبيع فوري ف سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط نص سنوي شقة ريسيل متشطبة -بالم هيلز نيو كاير

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ريسيل محدودة بحر متشطبة بالكامل

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة بفيو فلل-بالم هيلز نيو كايرو(ريسيل)

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • بلانكا جاردينز كوليكشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة -مطبخ وتكيفات في زايد ديونز- اقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون شقة متشطبة بالكامل في بالم هيلز (ريسيل)

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات فيو بحر وبحيرات

    Country For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل فيو حديقه للبيع

    Global Hills logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة -مطبخ وتكيفات في زايد ديونز- اقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • ويسترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Kastoria developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين على البحر دايريكت تقسيط10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بموقع مميز نصف مفروشة بحري .

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز للبيع في كمبوند كورتيارد سوديك

    DMG logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز سيتي ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٧٨٬٦٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة