شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 22

1,613 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري من مالك اصيل بجوار نادي اصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٢٬٨٧٥ جنيه

    شقة 135 متر استلام قريب في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٥٥٬٧٧٩ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط في Zed West

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط في فاي علي لاندسكيب مباشر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدا استلام قريب في المرحلة2 بالتقسيط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط مساحه 109 متر في terrace

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزةبالتقسيط استلام فوري في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر اجمالي للبيع شقة متشطبة- استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة -استلام فوي -موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إستلام 6 أشهر بمرحلة ماونتن بارك - بدون أقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن مستلمة وجاهزة للسكن داخل كمبوند VYE

    Residia logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: شقة غرفتين بمرحلة اللاجون - بحري بالكامل

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع – شقة رائعة في ذا إستيتس ريزيدنس – نوبو

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٩٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل 198م + جاردن 78م فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ارضي بجاردن مميزه 157م بسعر لقطه في اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى الابراج G20 بموقع مميز واستلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعرشقةمتشطبةبالتكيفات وامطبخ استلام فوري فZED

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه في زيد ويست | غرفتين | 102 متر | ريسيل

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٣٨٬٧٥٥ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل اوفر ف السوق بتسهيلات

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع