شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 24

4,099 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة مميزة 170م بجاردن في إيزولا شيراتون

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل في بوليفارد ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (ريسيل ) مفروشه بالكامل في بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سراي مدينة مصر شقة للبيع استلام المستقبل

    Sedra Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات والمطبخ على فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه و لوكيشن على اللاند سكيب وبحرى

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 120م بحديقة خاصة 70م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200م اقل سعر في الماركت في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن متشطبة في Patio Oro

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع والاستلام الفوري كمبوند ليك فيو 1

    Property Hills  One logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو لاجون بمقدم واقساط ماونتن اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم و لوكيشن مميز-شقة للبيع في احسن لوكيشن

    Right Direction logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم و لوكيشن مميز-شقة متشطبة بالكامل

    Right Direction logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم و لوكيشن مميز-شقة للبيع في تاج سلطان

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا اعمار | ريسيل 200م |جاردن فيو | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ارضي بجاردن متشطبة بالتكييف بسعر مغري

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بجاردينيا شقة 190 م متشطبه باقل سعر بلتجمع

    KMG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو |شقة ريسيل 200م | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وتر واي كمبوند | ريسيل | مفروش بالكامل استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٣٦٬٢٩٥ جنيه

    شقة بجاردن 45م ريسيل/إمكانية تقسيط مقدم مع المالك

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الباتيو فيدا اقل من سعر الشركة

    Western House logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188 م² للبيع – فيليت، سوديك (سكاي كوندوز)

    Property Network logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بوليفارد ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه متشطبه بالكامل - جاهزه للسكن

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع