شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 28

4,109 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في جاليريا مون فالي بموقع مميز

    ABAZA for real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند جاليريا مون فالي

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم وقيو ليك ولاند سكيب شقة 145 متر ريسيل

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه طوب احمر في كمبوند جالريا مون فالي

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في كمبوند جاليريا مون فاللي

    ABAZA for real estate logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٩٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى القرنفل فيلات تانى نمره من التسعين

    Fam Egypt logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 80م للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على حديقة بالأندلس – 4 غرف نوم

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎ شقة للبيع بكمبوند ريجينتس بارك بالتجمع الخامس

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة , HPR1 ,هايد بارك التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة نصف تشطيب في اللوتس الجنوبية بإطل

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب جاردن 214 م بمدخل خاص متشطبه سوبر لوكس

    West Field logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تقسيط ريسيل بموقع مميز بأقل سعر في تريو جاردنز

    West Field logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - باقل سعر في الماركت

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري تقسيط 9 سنين

    Aqar Misr logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 165م فوري تشطيب الترا لوكس جاهزة للسكن

    Aqar Misr logo image

    اب هيل ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف نص تشطيب بموقع هادئ وإطلالة مفتوحة

    Aqar Misr logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دور اول 3 غرف سوبر لوكس ومساحة كبيرة

    Aqar Misr logo image

    شارع محمد رحيم, الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 190م دور ثاني موقع مميز ومساحة كبيرة

    Aqar Misr logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص الاسعار شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب موقع مميز للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر في السوق شقة متشطبه للبيع في إلباتيو أورو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو | استلام فورى| شقة ريسيل 200م

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو |شقة ريسيل 200م | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو | شقة ريسيل 200م بأقساط

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع