شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 29

4,109 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | ازاد كمبوند |بجوار الجامعة الأمريكية

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بحري بموقع مميز جدا 235 متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه ريسيل في بوليفارد ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٢١١٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح الان شقةللبيع بالتكيفات جنب الجامعةالامريكية

    Mr .Estates logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع أول سكن في الباتيو أورو

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بتقسيمه ممتازه وسعر مناسب في كمبوند جادي

    Catchers investment logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197م استلام فوري بفيو لاندسكيب (بأقل اوفر الان

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل245م تشطيب علي اعلي مستوي في كرستال بلازا

    INVEST PRO logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر 3 غرف احلي تقسيمة علي احلي فيو استلام سنة

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بالدور الاول بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كايرو فيستيفال سيتي فيو مميز

    KAMF logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١١٤٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع استلام فوري بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط اوفر اقل من المالك سولانا ايست

    Mr .Estates logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف كمبوند هاب تاون باقل سعر لشقه 16

    Spade consultancy logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه نص مفروش في كمبوند بالم هيلز فيلدج جيت

    ABAZA for real estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 235م 3غرف كامله التشطيب بالجراج

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ريسيل للبيع في مراكز استلام سنة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧١٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز اقل من سعر السوق بمقدم : 1,831,140

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى متشطبة + جراج للبيع فى تاج سلطان القديمة

    متصدر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 155م 3غرف في وان قطاميه بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل جاهزة للسكن في هابتاون - غرفتين

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للمتر مميزه جداً بموقع مميز جداً فرصه

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة 3 غرف استلام فوري في النرجس ٢ ڤيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 170م للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Green Homes Real estate Agency logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٦٤ جنيه/متر مربع