شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 22

4,098 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع/ ليك فيو ريزيدنس/ فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل من سعر السوق في هايد بارك – Parkway

    Next Door Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ريسيل في لوكيشن مميز فوري في سوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة- فيو مباشر النادي - ريسيل في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ريسيل الترا سوبر لوكس+AC/فيو مفتوح

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه ريسيل متشطبة+الجراج والنادي-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في اب تاون كايرو

    ABAZA for real estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة موقع مميز جدا لاند سكيب في لافنير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضيه متشطبه في اب تاون كايرو

    ABAZA for real estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو فورتين

    Next Door Consultancy logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٦٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه متشطبه بالتكيفات في زد ايست ريسيل

    ERE Investments logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول في اب تاون كايرو

    ABAZA for real estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس – مساحة 190م ماستر + ريسب

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في فورتين جولف 239 متر في اب تاون

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى السوق شقة للبيع فى جايد قسط شهرى 30الف

    Anchor for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى بجاردن للبيع بسعر مميز و على فيو و بحرى

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تقسيط ريسيل كورنراستلام فورى الترا لوكس

    West Field logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٨٦٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي فيو لاند سكيب استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في جاليريا مون فالي فيو حمام سباحة

    Brokers Hub logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس فيو مميز جدا

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس ١٩٦م للبيع بالمطبخ والتكييفات | فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٢٤٬٩٩٩ جنيه

    بالمطبخ والتكييفات | شقة ١٦٠م للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة للبيع_ماونتن فيو هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالمطبخ والأجهزة في الباتيو

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بفيو على جاردن - ريسيل باقساط مرنة

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع