عقارات للبيع في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 7

348 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50%شقه بسعرلقطه امام المطار مباشرة فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو للبيع فوري ف تاج سيتي التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز استديو + جاردن 45م ريسيل, بمقدم و اقساط

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ليك بارك .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو في تاج ستي استلام فوري بسعر مميز

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٦٩٬٢٥٧ جنيه

    شقة بحري فيو خيالي علي landscape بجوار Kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو في ليك بارك بحري استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٧٩٬٢٥٧ جنيه

    فيلا 287م prime location بفيو خيالي ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 131م بجاردن خاصة في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع الواجهه بحري امام المطار بخصم 50 % وقسط 12 س

    Falcon for Real Estate logo image

2

    لا يوجد

    ١١٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف كمبوند تاج سيتي غرفتين مقدم لقطه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.85 مليون شقه ارضى بجاردن 166م أمام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع - استلام فوري - موقع مميز - تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا فيلا210م بـ 2,8مليون فقط مقدم+فيو ساحر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا فيلا210م بـ 2,8مليون فقط مقدم+فيو ساحر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي بفيو ساحر ع اللاجون والحديقه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فزايد الجديدة بأفضل سعر بالتقسيط ع15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مباشرة على حمام السباحة بسعر أقل مغري .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم فيو للبيع في تاج سيتي امام مطار القاهرة

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 61 متر مطل على البحيرة و المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع مميز فى تاج سيتى امام فندق كمبينسكي

    Sonic For Real-Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 62م في تاج سيتي فوري مرحلة ليك بارك

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن في تاج سيتي 3 غرف بأقل مقدم ممكن

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في تاج سيتي استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.06مليون شقه امام المطار بفيو مميز وخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٩ جنيه/متر مربع