عقارات للبيع في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 3

348 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز في تاج سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ليك بارك | جاهز للاستلام | تقسيط

    Next Door Consultancy logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو للبيع بتاج ستي بمرحلة مميزة

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٩٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن للبيع في تاج سيتي – ليك بارك

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في التجمع بمليون مقدم كاش 14

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى خالصة الاقساط فى تاج سيتى

    Smart Step logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي-شقة لقطة 156م بأقل مقدم في الماركت للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر أقل من السوق بموقع مميز فيو مفتوح

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات ادفع1.240.000 أوكاش14.880م

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٨١٬٦٨٠ جنيه

    بسعر لقطه استوديو ارضي بجاردنفيو مميز ف تاج سيتي

    S signature logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 60 متر فى كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر بنتهاوس 115م في تاج سيتي علي طريق السويس

    Closer logo image

1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع استلام فوري في تاج سيتي Taj City

    Sonic For Real-Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كلوب سايد تاج سيتي بواجهة شمالي

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري تكمله اقساط في تاج سيتي

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام مطار القاهرة, تاج سيتي بمقدم 995الف

    Closer logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأرخص سعر في الماركت لوكيشن مميز وبحري

    Right Direction logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاردن فيو متشطب بالكامل وبأرخص سعر

    Right Direction logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب الترا سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري بافضل فيو للبيع في تاج سيتي

    Show Views logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 156م بحري فيو VIP علي landscape امام kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٨٢٩٬٧٢٢ جنيه

    دوبلكس متشطب High end واستلام فوري بفيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع