عقارات للبيع في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس بـ 4 مليون جنيه

274 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ليك بارك بأقل من سعر السوق

    Country For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتقسيط التسليم في عام 2028 في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة بجاردن خاصة 90م اقساط-كمبوند طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باكبر مساحة استديو استلام فوري في تاج ستي, بحري

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر استوديو ريسيل في تاج سيتي | استلام فوري

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٩٬٥٠٠ جنيه

    استديو بحري في تاج ستي بمرحلة مميزة و اقساط مرنة

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحري في مرحلة مميزة كلها لاندسكيب بتاج ستي

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك استديو متشطب سوبر لوكس

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٧٩٬٢٥٧ جنيه

    فيلا 287م prime location بفيو خيالي ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,500,000 تعاقد (240متر +3ادوار+تشطيبVIP)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في تلال مقدم1.2مليون او كاش14

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة قسط 12سنه

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115في تاج سيتي للبيع في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في تاج سيتي شقة للبيع في التجمع امام مطار القاهره

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم : 1,352,850 للبيع في تاج سيتي 58 متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 84م باقل سعر في تاج سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن بإطلالةعلي حدائق في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن خاص جاهز للاستلام في تاچ سيتي

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي مدينه مصر ستوديو للبيع بحديقة خاصه استلام

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 156م بحري فيو VIP علي landscape امام kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة + 217م garden امام الماريوت اقساط مُريحة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع