عقارات للبيع في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 4

350 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٢٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة فيو landscape و prime location امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 80م للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى بأقل سعر فى السوق

    Makanak Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه 133م فى تاج سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم فيوفي تاج سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 38,800,000 بالتقسيط المريح بدون فوائد

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذكية للسكن أو الاستثمار داخل واحدة تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ليك بارك مطل على الحدائق و مرحلة أوريغامي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في تاج سيتي ليك بارك جاهز للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في تاج سيتي

    ERE logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في تاج سيتي بافضل فيو واقل سعرفي السوق

    Nile Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎وحدة مميزة جاهزة للاستلام بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو 80م ريسيل بافضل سعر

    Property Misr logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Xاستوديو فاخر نصف تشطيب في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٨٨٬٩٩٢ جنيه

    استوديو في تاج سيتي مباشرة على النادي

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٤٩٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحري بمقدم 1,3مليون بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين عـ طريق السويس امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كبير علي الكاش شقة بروف تاج سيتي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو 58م للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Horizon Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بروف تكمله اقساط باقل سعر في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مُجهز بالكامل ومفروش في Lake Park Studios

    Remax 360 logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه للبيع 132م فى تاج سيتى بفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع