عقارات للبيع في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 11

350 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | استوديو في ليك بارك – تاج سيتي موقع مميز

    Host Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو لاند سكيب وحمام السباحه فى ليك ب

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه للبيع قبل زيادة الاسعار فى تاج سيتى (3غرف)

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع فى تاج سيتى ليك بارك

    Host Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بتاج سيتي فيو بحيرة استلام فوري

    ERE logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمقدم و اقساط فى تاج سيتى على فيو

    ERE logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي ليك بارك فيو لاند سكيب

    Capital Lords Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار أستوديو جاهز بالتقسيط – تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مواصفات شقه في سعر استوديو جاهزه للاستلام في تاچ

    ERE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع- Taj City – موقع ممتاز بسعر مغرى

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقه غرفتين استلام فوري في تاچ سيتي

    ERE logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م ومعاها روف 25م وفيو بحيره و لاند اسكيب

    ERE logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس219م متشطب لقطه بفيو ممتاز بالتجمع الخامس

5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٢١٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المساحة: 67 متر + حديقة 35 متر الموقع: Taj City

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع/تاج سيتى/ استلام فورى

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه استلام فورى دور متكرر فيو لانداسكيب و ليك

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلم فورى و فيو مفتوح و دور متكرر

    ERE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي باقل سعر

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمارك في استوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في ليك بارك - تاج سيتي الدور

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو في تاج سيتي للبيع بسعر لقطه

    Rakar Investments logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بسعر لقطه بمقدم واقساط -تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب و دور متكرر

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع