عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 129

3,962 عقارات أخرى
  • 26

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه من طابق أرضي مع حديقة للبيع في مارينا 7

    Hirondelle Properties logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل على اقساط حتى 2028

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٤٨٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ألماظة باي مفروش بالكامل

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٨٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه لاجوون فيو بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في مارينا 5

    Hirondelle Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع موقعها مميز على على اقساط حتى 2028

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٦٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    كابينة وجهة ساحلية فاخرة للبيع في دي باي تطوير مصر

    Bold Egypt logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٢١٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه للبيع وتطل مباشره علي البحرفي فوكا باي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في جزيرة مزارين

    BGCO Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٩٤٤٬٠٦٧ جنيه

    شاليه للبيع بسعر لن يتكرر أرضي بحديقة بموقع مميز م

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    10%مقدم امتلك تاون هاوس دايركت علي اللاجون ف Naia

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع قرية اجورا سيدي عبدالرحمن امام مراسي

    Alex Realestate logo image

    اجورا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3غ 230م لاجون إطلالة بحرية مميزة

    Apart Real estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بسعر 1,040,000ج كاش فى بورتو جولف

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بورتو جولف مارينا فرصة قوية لسعر كاش

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالفرش موقع ممتاز بالمرحلة الفندقية

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م + جاردن | مفروش | ستيلا مارينا الساحل

    Aqar Dayem logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع متشطبه بالكامل اقساط حتى 2028

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٦٩٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش استلام فوري عالاجون بنص سعره

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه متشطب بالكامل موقع مميز بحري

    IRTKAZ logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٧٬٥٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى سيلفر ساند متشطبة بالكامل

    Roots Development logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في ألماظة باي بيتش تاون

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٧٤٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر 1غرفه استثمار 5% مقدم مباشر على لاجون

    Apart Real estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع