عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 132

3,962 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام قريب فى نايا بالتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى هاسيندا باى الساحل الشمالي سيدى عبد الرحم

    Property Hills  One logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ((شاليه متشطب فـ مارسيليا راس الحكمة))

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه فى الماركت ريسيل بالتقسيط موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في SouthMed حجز لونش 133م CH1

    Honesty Gate Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠١٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٩٬٦٦٢٬٨٨٨ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل ريسيل بدون اوفر اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢١ متر مربع

    ١٦٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز اطلالة علي البحر متشطب بالكامل للبيع

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٥٤٦٬٧٩٩ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ريسيل فى ليفل رأس الحكمة لاجون

    Square Real Estate logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل تشطيب كامل بحديقه بسعر لقطة ف الساحل

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس عائم بشاطئ خاص ع كريستال لاجون/قسط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي قسط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شاليه سي فيو تشطيب راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٣٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه لاجوون فيو بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه لاجوون فيو بالتقسيط استلام قريب

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا نايا باي رأس الحكمة بالتقسيط فيلا مميزه

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن فيو بحر ولاجون تشطيب كامل علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 65 متر تشطيب كامل استلام فوري في نايا باي

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 30% فى الساحل الشمالى اقرب استلام شاليه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه علي البحر فوري في الساحل رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في SouthMed مساحه 155م CH1 حجز لونش

    Honesty Gate Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع