عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 126

3,962 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 شاليه تشطيب superluxe بفيو بحر 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز +جاردن فيو لاجون متشطب بجانب الماظة باى

    Property  Hills. logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز تشطيب بالتكييفات والمطبخ استلام 6 شهور

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن متشطب بالتكيفات والمطبخ 0% مقدم

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مزارين العلمين مفروشة بالكامل

    The Broker EG logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابانا في جيفيرا رأس الحكمة موقع مميز

    I-Move logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في كون جاهز للاستلام خلال شهور اقل سعر

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فى ازها راس الحكمه 5% وقسط على 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١١٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس دبل فيو استلام فوري الساحل الشمالي

    Property Hills  One logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٥١٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب بالكامل – سوديك اوجامي بافضل سعر

    Evergreen Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأميز موقع 5%مقدم و اقساط على 10سنوات سي فيو

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ع لاجون للبيع مفروشة بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٧١٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع متميز بمراسي اعمار

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتشطيب فندقي استلام فوري صف اول على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع جزيرة بشاطئ خاص لسان الوزراء ومرسي اليخوت

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٦٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 90م امام ابراج العلمين مباشرة بجوار مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب باقل سعرف الماركت استلام سنه بمقدم10%

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٩٢٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + 108م جاردن صف اول لاجون و3 دقائق من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين 95م بمقدم 495الف على 11سنه

    Evergreen Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس يطل ع لاجون متشطب بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مراسي Veneto فيو مميز

    The Broker EG logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٥٤٦ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس دبل فيو استلام 2028 ف Azha اقساط

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفه استلام 2026سي فيو بمقدم 10% وقسط عل 7س

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٨٤٦٬٠٥٠ جنيه

    شاليه للبيع 89م العلمين الجديدة - أجازة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ف مارسيليا بيتش5 برايم لوكيشن بمقدم 450 ألف

    Evergreen Properties logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع