عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 131

3,962 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر في نايا، فرصة استثمارية جاهز للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه لاجوون فيو بالتقسيط بأرقي موقع

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين لقطة باطلالة بحر مميزه دايركت لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين لقطة باطلالة بحر مميزه دايركت لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في South Med مساحه 131م CH1

    Honesty Gate Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣١ متر مربع

    ٨٩٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في نايا السحل للبيع فرصة استثمارية جاهزللسكن

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بجاردن أستلام فوري بافضل موقع

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في ذا ميد راس الحكمه باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام شهور متشطب بالكامل بخصم كبير

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في ذا ميد راس الحكمه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لاجون فيو | 193م | سي شيل الساحل

    Aqar Dayem logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٩١٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب كامل - سعر لقطه حديقة ٥٠٠ متر

    Edge Real Estates logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جاهز للاستلام فى نايا متشطب بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر في امواج توين هاوس سي فيو بحديقة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مفروش بالكامل على البحيرة مباشرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري مميز يطل على أكوا لاجون مباشرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة توين هاوس للبيع بأفضل سعر وموقع

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٦٨١٬٦٠٠ جنيه

    بموقع مميز شاليه بحديقة خاصة للبيع بسعر لقطة

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة باطلالة كامله للبحر مقدم 4,000,000

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قريب من البحر موقع مميز للبيع في رملة

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله بحر تشطيب كامل في مرسى باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن في قلب الساحل الشمالي

    Empire real estate and investment logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٦٣٤٬٨١١ جنيه

    امتلك تون هاوس باطلاله على اللاجون و تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٠٦٬٩٦٥ جنيه/متر مربع