عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 47

3,360 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي غرفتين علي البحر في سيلفر ساندس .

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٦١٧٬٦٥٠ جنيه

    شاليه بفيو لاجون ومعه جاردن خاص متشطب بالمطبخ فوري

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٤٩٠٬٢٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو بحر ولاجون مع جاردن خاص جاهز للسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (مدن - العلمين الجديدة) 40 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Seashore – Hyde Park North، الساحل

    Property Hills Star logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ 165,000 و قسط 10 سنين شاليه عـ بحيرة العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع بمقدم 500 الف تقسيط 4 سنوات

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 30 متر بفيو مميز استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 68م الساحل الشمالي - Soly Coast

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سولي كوست ريزورت, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 2 نوم تشطيب كامل تقسيط 4 سنوات

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 2 نوم بموقع مميز استلام سنه

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 54م الساحل الشمالي - Laiberty

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز صف اول اطلالة علي البحر استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بورتو جولف \ كود الوحدة : SA01041

    Dk REAL ESTATE logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بروف في جايا استلام فوري افضل موقع جايا صبور

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا ريسيل 60م بسعر مميز في زهره الساحل الشمالي

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 51m+رووف بسعر مميز في زهره

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع متشطب بالفرش فوكا باى الساحل

    Step One Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ع البحر متشطب بالPool في راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% شاليه متشطب بفيو خيالى على البحر/فى سىشور

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت ع البحر جاهز للسكن فوري متشطب بالمطبخ

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لقطه بفيو مفتوح ع المرسي-أبراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 113 متر دابل فيو في هاسيندا - 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع