عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 43

3,360 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٦٥٬٩٢٠ جنيه

    شالية بروف متشطب بالتكيفات للبيع في جون راس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب ماونتن فيو ب اقل سعر في الماركت-راس الحكمة

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب ماونتن فيو ب اقل سعر في الماركت-راس الحكمة

    سيزر باي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب ماونتن فيو ب اقل سعر في الماركت-راس الحكمة

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٣٩٬٤٠٠ جنيه

    ادفع المقدم والصيانه واستلم شاليه في | رأس الحكمه

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين علي البحر جاهز علي المفتاح في ناياقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساند من شركة اورا سيدي حنيش

    Inn Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 54م الساحل الشمالي - سيدي عبدالرحمن

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى زهرة (سيدي عبدالرحمن )

    متصدر

    JMG logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول على البحر فى الساحل الشمالي

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه90م فيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    متصدر

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات للبيع في سيشور بجوار هاسيندا

    Property  Hills. logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي اللاجون دايركت امام ابراج العلمين-قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية زهرة – الساحل الشمالي |فوري

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر استلام فوري متشطب بالفرش و الاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوتين من البحر ارضي بجاردن full privacy موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه94م للبيع بالتكييفات والمطبخ فى ازها أقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٦٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع علي البحر مباشرة شالية متشطب بالكامل مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب برايم لوكيشن للبيع في قلب راس الحكمه

    Crown Stone Realty logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا لقطه للبيع بسعر مميز استلام سته اشهر

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه استلام فورى سعر مميز

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب في الساحل الشمالي استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر في أمواج مقدم1.17مليون فقط+اقساط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٢٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    آخر شاليه بجاردن في لاسيرينا 2مليون مقدم + اقساط

    Property Hills... logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع