عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 49

3,360 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٤٦٦٬١٣٠ جنيه

    شقة 145م بدون اوفر وصف ثاني لاجون بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨١٤٬٤٠٠ جنيه

    شاليه 30م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٧٠٬٩٤٩ جنيه

    شقة ريسيل 88م فى الحى اللاتينى أقل سعر في الماركت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95 م متشطب فى فوكا باي الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو بحر مباشر لكل غرفة + Private Pool - متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في fouka bay في راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى مارينا 5 _ اقل سعر _ شاليه للبيع مفروش بالكامل

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه على البحر مباشرة تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاعادة البيع استلام فوري

    Inspire Homes logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب في fouka bay في راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في كون دبل ڤيو ارضي 79 متر دايركت علي البول

    Rokn Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه110م متشطب بالتكييفات فيو لاجون بمقدم2.3مليون

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه110م متشطب بالتكييفات فيو لاجون بمقدم2.3مليون

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى سيزن الساحل الشمالى راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلالة على البحر مباشرة امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 114متر متشطب بالتكييفات فيو بحر مقدم2.6مليون

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 114متر متشطب بالتكييفات فيو بحر مقدم2.6مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 114متر متشطب بالتكييفات فيو بحر مقدم2.6مليون

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في دوس الساحل الشمالي راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٤٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اقل سعر للبيع ف العلمين الساحل الشمالي متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمقدم 5% بتشطيب high en

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 114متر متشطب بالتكييفات فيو بحر مقدم2.6مليون

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خدمـة فندقية من Nobu خطوات للبحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في دوس الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٦٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل بالتقسيط بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع