عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 50

3,360 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون صف اول ع البحيره الرمليه في مارينا8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٩٧٢ جنيه

    امتلك شقه 90م بأقل سعر بالحي اللاتيني في العلمين

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات و المطبخ في مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت ع البحر جاهز للسكن فوري متشطب بالكامل

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 86 متر فى مسايا سيدى عبد الرحمن قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 86 متر فى مسايا سيدى عبد الرحمن قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 86 متر فى مسايا سيدى عبد الرحمن قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩١٦٬٩١٢ جنيه

    امتلك شقه مميزة 158م ببحري الطريق في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩١٩٬٥٥٢ جنيه

    بسعر لقططه شاليه 41م فيو جاردن متشطب استلام فوري

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه بجاردن اوبن فيو بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٢٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل بالتقسيط بوول فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 82م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 90م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٦٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في جولف بورتو مارينا شاليه مميز بموقع رائع

    عقار مارينا logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية VIP ع لسان الوزارة مارينا استلام فوري تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    1,600 استلم تشطيبVIP فيو لاجون صف اول جاهز قسط 12س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةVIP بانورامية صف اول استلام حالا مقدم+تكملة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شاليه كامل التشطيب بفيو خيالى على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله صف اول ع البحيره الرمليه في مارينا8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٦٤٢ جنيه

    ستوديو 71م بسعر لقطة وأفضل فيو في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٧٬٣٨١ جنيه

    شقة 93م صف اول على اللاجون في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا صف اول تشطيب كامل بالتكيفات فيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع