عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 44

3,360 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر علي البحر متشطب بالتكيفات و المطبخ

    Property Hills Star logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشرة بأقل سعر بالساحل وبقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    Bungalows North Coast, بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٨٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك علي البحر متشطب بالتكيفات استثمار مضمون

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٠٢٧٬٩٢٢ جنيه

    فيلا بحري فيو خيالي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فوري (بالفرش كامل)اول صف علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل برايم فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م 3 غرف متشطب من صبور مقدم 2.6م-كاش 13.4م

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهSEA VIEW فرصتك لعالم A Classمن بوابة الإمارات

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,100,000 شاليه اعلي مصطبه 33متر شايف بحر100%

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية متشطب- راس الحكمة دبل فيو بحر ولاجون

    Impact Investments logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل بالتقسيط بوول فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب دايركت علي البحر بجاردن خاص جاهز للسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت ع البحر متشطب و جاهز للسكن الفوري

    Property Group logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو بحر ولاجون متشطب وجاهز للسكن الفوري

    Property Group logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٨٣٬٦٦١ جنيه

    شقة مفروشة 166م بفيو راقي في الداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 80 م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شالية أستلام شهور متشطب Sea View في الساحل الشمالي

    Property Hills Star logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهLagoon View للبيع بالتكييفات والمطبخ فى ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف) 60 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري للبيع في راس الحكمة تقسيط 4 سنين

    Property Hills Star logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٣١١٬٧٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف) 60 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات فى ماونتن فيو راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو عالبحر فى مارسيليا بيتش5 استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٢٬٨٧٣ جنيه

    شقة 178م بفيو مميز وسعر لقطة بالداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٢٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٣١٠٬٨٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة فى ماونتن فيو الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع