عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 40

3,360 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بورتو جولف\ كود الوحدة : SA0936

    Dk REAL ESTATE logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf Marina

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بيطل على البحر دايريكت مقدم 185الفVIPلوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لا تعوض بإطلالة بحر خيالية ورفاهية

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع ب في AT North Coast

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي جاهز متشطب و مفروش بالاجهزه علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات للبيع بأطول فترة سداد

    Crown Stone Realty logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٣٬٣٠٠ جنيه

    شالية 97 متر متشطب بالكامل في سي شور

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه للبيع للاستثمار في هاسيندا ويست

    Premises logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في اركو لاجونز العلمين ٨٩ متر متشطبه

    Jedar Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين متشطب و جاهز في دايريكشن وايت

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٦٤٬٣٤٠ جنيه

    بأقل سعر - شاليه 2 غرف نوم - يطل علي البحر

    Remax The Address logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو لاجون فى جيفيرا بجانب كالى كوست

    Property  Hills. logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٣٢٦٬٣٤٠ جنيه

    شالية 2 غرف نوم - إطلالة علي البحر - في سالت

    Remax The Address logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري (شاليه للبيع متشطب مارسيليا 5راس الحكمة

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 2, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٩٢٬٦٤٠ جنيه

    باقل سعر شالية 3 غرف نوم يطل علي لبحر حمام السباحة

    Remax The Address logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالرووف على البحر استلام قريب متشطب دايركشن

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق ستوديو في جايا الساحل الشمالي

    متصدر

    Waystar Investment logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا على البحر متشطبة تقدر تعاين قبل الدفع

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أقل من السوق سي فيو متشطبة بالكامل

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أقل من السوق سي فيو متشطبة بالكامل

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أقل من السوق سي فيو متشطبة بالكامل

    الدبلوماسيين 3, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أقل من السوق سي فيو متشطبة بالكامل

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع