عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 2

3,352 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 90م كامل التشطيب بغرفتين نوم بمقدم 2.5

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 100م في Koun رأس الحكمة بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت علي البحر ف نايا باي جاهز لسكن الفوري

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا صف اول علي البحيره في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • كوستا دي لونا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,كوستا دي لونا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 شاليه تشطيب superluxe بفيو بحر 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في YOUD رأس الحكمة | بمقدم 5% وقسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر 125م في رأس الحكمة بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 125م بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٢٩٬٧٢٢ جنيه

    شاليه بحري فيو مفتوح علي lagoon والابراج متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • ونس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Master Group
    الساحل الشمالي,العلمين,ونس

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر واخد فيو خيالي واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شاليه فيو خيالي علي البحر متشطب High end بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بقلب مدينة العلمين فيوVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Lagoon View متشطب مقدم مليون الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو ساحر على البحر بتشطيب USLبالتكيفات تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • نورث كود

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٩٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Code Development
    الساحل الشمالي,العلمين,نورث كود

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر تشطيب VIP مستقبل راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية علي البحر استلام فوري للبيع بالفرش والاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو بحر ب اقساط ل ١٠ سنين

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو بحر ب اقساط ل ١٠ سنين

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • كريستال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٤٬١٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Delta Real Estate Investment & Development
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,كريستالز نورث كوست

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو البحر مقدم2.75م كاش10م

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو بحر ب اقساط ل ١٠ سنين

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو بحر ب اقساط ل ١٠ سنين

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فيو بحر ب اقساط ل ١٠ سنين

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيا لاجوون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الساحل الشمالي,العلمين,سيا لاجوون

    1 - 2 غرفة