عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 9

3,352 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خاصvip ع لسان الوزراء و مرسي اليخوت متشطب مارينا 5

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل كاشف البحر اعلي مصطبه في دوس الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 50م الساحل الشمالي - بورتو جولف مارينا

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الساحل شاليه في q north بجاردن 90م

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو علي البحر شالية متشطب في سيلفر ساندي اقساط10س

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بالاجهزة+الـAC عالبحر بـ8مليون كاش او 1M مقدم

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بالاجهزة+الـAC عالبحر بـ8مليون كاش او 1M مقدم

    متصدر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر علي البحر متشطب اقساط 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    علي اللاجون مباشرا و البحر تاون كورنر متشطب بالتكي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر مباشرا صف اول متشطب بالتكيفات في مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر علي البحر متشطب اقساط 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر مفروش استلام شهور من mercon

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    كبينه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينه+pool خاص ف قلب الاجون فى زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى على الاجون وحمام السباحه العلمين

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بروف فى زهره الساحل الشمالى استلام 6 شهور

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل مقدم 133م+جاردن 75م متشطب بالكامل

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 41م استلام فورى سوبر لوكس فى زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب بالفرش اول صف علي البحر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط حتي 2036 شاليه VIP باطلاله ساحره من جميع الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع