عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 6

3,347 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه95م بالتقسيط علي 10سنين فيو لاجونز رأس الحكمه

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٣٨٬٥٠٠ جنيه

    اميز شاليه ف كالي كوست دايركت ع البحر جاهز للسكن

    Property Group logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع520 ألف اوكاش17.460.0

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة

  • 14

    دوبلكس

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع520 ألف اوكاش17.460.0

    Property Hills... logo image

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • نورث هاوس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Maskoon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,نورث هاوس
  • 9

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • بريز سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا قسط ربع سنوى 471ألف اوسعر كاش .11.430.0

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى قسط ربع سنوى650ألف أو11كاش

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى قسط ربع سنوى650ألف أو11كاش

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • مارينا فيوز في مراسي من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي
  • 14

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى قسط ربع سنوى650ألف أو11كاش

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قريه جلي) 65م

    RE/MAX Avalon logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في نيو زايد بأقساط ربع سنوية مميز 243K

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في نيو زايد بأقساط ربع سنوية مميز 243K

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في نيو زايد بأقساط ربع سنوية مميز 243K

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • ستون ستريت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة