عقارات للبيع في مصر بـ 750 ألف جنيه, صفحة 29

2,678 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم 600ألف صف اول لاجون وشايف بحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 382 الف فقط شاليه في رأس الحمة متشطب بالتكيف

    Property Group logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باقل مقدم متشطب ف راس الحكمة دايركت ع البحر

    Property Group logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600الف شاليه للبيع (3 غرف) فى الساحل الشمالى

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر دايركت علي البحيره في مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • جولدن إيجل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Golden Eagle For Construction
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة
  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري علي لاجون العلمين شقة غرفتين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات و المطبخ في مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت ع البحر جاهز للسكن فوري متشطب بالكامل

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • مارينا 8

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الساحل الشمالي,العلمين,مارينا,مارينا 8
  • 10

    دوبلكس

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه دوبلكس ارضي بجاردن علي الاندسكيب قريبه للنادي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى كيفا بالسادس من اكتوبر

    Zein for real estate logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بماونتن فيو ال

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ متر مربع

    ٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ـ لقطه تاونهاوس في كومباوند لاڤيينير المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • سيتي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,سيتي فيو

    1 - 4 غرفة

  • 15

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند لافينير اقل سعر تاون هاوس 265 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي بجاردن نصف تشطييب للبيع المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • ممشى ڤيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ممشى ڤيوز

    3 - 4 غرفة

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • اتوال دو فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايتوال دو فيل

    4 غرفة