عقارات للبيع في مصر بـ 750 ألف جنيه, صفحة 32

2,683 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٠١٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٣٬٩٥٠ جنيه

    فرصه استسمار في بيت الواطن شقه واجهه مساحه 157م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بيت الوطن الحي التالت شقه 200متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    *القطعه D184 الحى السابع *القطعه بانوراما على شار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • سيان رأس سدر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,سيان

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه ارضي في كمبوند بلوم فيلدز 168م

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٦٨ متر مربع

    ١١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin Villa For Sale – Mountain View Ras El Hekma

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 150 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • بلايا تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلايا ريزورت

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه في الكيلو 200

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٣٣٬٥٠٠ جنيه

    استسمار في بيت الوطن هتستلم شقتك شهر ( 12 /2025).

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٨٬٥٠٠ جنيه

    اقل تاون هاوس متشطب للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٨٬٥٠٠ جنيه

    اقل تاون هاوس متشطب للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩١٬٢٠٠ جنيه

    *القطعه D163 الحى السابع *القطعه بانوراما على شار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • لا مير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 40
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,لا مير ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه ٤ غرف نوم

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه علي البحر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن واسعه في ديبلو ماونتن فيو مفروش

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ماونتن فيو فرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اررررررررضي بحديقه للبببببببببيع ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • جرين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جرين لاند

    3 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه خطوات للبحر ف ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٨٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع اول مصطبه علي البحر في ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه جاهز متشطب مفروش مكيف سي فيو مفتوح

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه في الكيلو 200

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Egyptian Kuwaiti Developers (EKD)
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,شارع شيراتون,ذا فيو

    1 - 2 غرفة