عقارات للبيع في مصر بـ 750 ألف جنيه, صفحة 34

2,683 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مساحة150م استلام فوري متشطب تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    23,000 قسط ! .. تشطيب كامل و فيو من كـل الاتجـاهات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب سوما باي قسط كوارتر 620ألف-توتال21م

    متصدر

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله صف اول بحر للبيع قريه امواج مساحه الار

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امواج الساحل الشمالي خليج سيدي عبد الرحمن ش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • اواك بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IGI Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات

    3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع دور اول وثاني وروف خاص -الوحده ا

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أمواج: فيلا مستقلة على الصف الأول من الشاطئ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • اب تيرن بيت الوطن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضي بحديقه خاصه غرفتين بالفرش والاج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    بناية كاملة

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحر قريه آمواج الساحل الشمالي للبيع ب

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقى توين هاوس اول صف بحر موقع متميز جدا جدا بمشرو

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    200 متر من البحر فقط خطوات فيلا توين هاوس للبيع قر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحر قريه آمواج الساحل الشمالي مساحتها

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • إيلي صعب سجنيتشر فيلاز كايرو جيت من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    4 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا صف اول بحري أمواج سيدي عبد الرحمن الساح

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس استلام فوري تشطيب كامل بدون فرش ٢٥

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله صف اول بحر للبيع قريه امواج مساحه الار

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • إيدن فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,إيدن

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امواج الساحل الشمالي خليج سيدي عبد الرحمن ش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه شاليه غرفتين بتسهيلات علي ٧ سنوات

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    مراسى شالية استلام فورى متشطب بالكامل -مارينا 1

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • ذا ويف بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    3 - 4 غرفة