عقارات للبيع في مصر بـ 750 ألف جنيه, صفحة 30

2,678 عقارات أخرى
  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100ألف فقط-قسط10س-ماونتن فيوكاش15مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم5 % شقه(176م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للسكن و متشطبه بالكامل علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بجوار سيتي سنتر الماظه بشيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ١ متر مربع

    ٦٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك يارد ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة بدر,ليك يارد ريزيدنس
  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن استلام فوري ربع سنوي419الف كاش7م

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Finished+ACs فيو لاجون ساحر مقدم665الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب USL اطول فترة تقسيط في اميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • أزورا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ازورا ريزورت

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة 219 متر – استلام فوري – واجهة بحري – في قلب ا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 115متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣١٬٢٥٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن القطعه i134

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٠٬٧٥٠ جنيه

    القطعه G99 الحى الرابع القطعه بانوراما على شا.

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه ٣ غرف ١٨٥ متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • العاصمة النرجس الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس
  • 10

    شقة

    ٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 249 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 200 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه ارضي

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك نورث شاليه ارضي بجنينه فيو مميز ١٠٠ متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه خاصه ١٠٠ م متشطب مرحله بيتش فيو

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تاور باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tower Group for Real Estate and Tourism Development
    بورسعيد,تاور باي
  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه خاصه ١٠٠ م متشطب مرحله بيتش فيو

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة داون تاون

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز مساحه 161

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري في قلب المستقبل سيتي - Bloomfield

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • كراون بروبرتيز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الجيزة,الشيخ زايد