عقارات للبيع في مصر بـ 750 ألف جنيه, صفحة 25

2,678 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام سباحه مفروش امام مراسي بسعر6مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣١٬١٦٧ جنيه

    فيلا 419م قسط ربع سنوي ٦٣١ الف، توتال كاش 28 مليون

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣١٬١٦٧ جنيه

    فيلا 419م قسط ربع سنوي ٦٣١ الف، توتال كاش 28 مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣١٬١٦٧ جنيه

    فيلا 419م قسط ربع سنوي ٦٣١ الف، توتال كاش 28 مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتجمع5 متشطبه+Acs مقدم 280ألف توتال 9م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود شاليه متشطب مقدم 499ألف قسط 10س-9م توتال

    متصدر

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب سوما باى البحر الاحمر مقدم575ألف-كاش8م

    متصدر

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • مجمع أزاليا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Ebny Real Estate Development
    سوهاج,مدينة سوهاج الجديدة,مجمع أزاليا
  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في طريق 6 اكتوبر وادي النطرون - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةارض للبيع 25فدان بوادي النطرون الطريق الصحراوي

    طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ١٠٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 12سنة فيو لاجون في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس كوارتر562 ألف او توتال13.500.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٧٧٬٤٠٠ جنيه

    شاليه دايركت ع البحر متشطب و جاهز للسكن الفوري

    Property Group logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر متشطب بالكامل مقدم 465 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس ارضي مرتفع بحديد

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 540,000=متشطبة+استلام 2026+فيو البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الياسمين الحي الخامس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • ليك ويست 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Cairo Capital
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ليك ويست 2

    3 غرفة