عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 8

8,507 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • ذات

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Voya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فى لافيستا قسط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ديجار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى لافيستا باتيو هيلز فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • جولف فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو بحر وبحر خاص وقسط 4 سنين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو هيلز من لافيستا فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة متشطب في رأس الحكمة بمقدم 10%

    COB logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الثالث عشر الشيخ زايد مساحه 97

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشيخ زايد الحي الاول المجاورة الخامس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • نورث كود

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Code Development
    الساحل الشمالي,العلمين,نورث كود

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري بسعر كاش 27مليون او مقدم 2 مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع كامله التشطيب بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأميز مرحلة بالكمبوند بيطل على اللاجون

    New Home for Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر في السوق 195 متر

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر في السوق 195 متر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر في السوق 195 متر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون و امتلك شقة بجاردن كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع كامله التشطيب بفيو لاجونز

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب غرفتين فى الدور الأرضى بحديقة 40 متر

    Country For Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار والسكن في Hyde Park New Cairo

    Remax Style logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • كوستا دي لونا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,كوستا دي لونا

    1 - 3 غرفة