عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 6

8,507 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه جمب نادى الاهلى مقدم1.5م سعر7.9م

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه جمب نادى الاهلى مقدم1.5م سعر7.9م

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 2 شقة 67م في الحي ال 12 مجاورة 5 – 6 أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثاني عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا ف نايا باي فيولاجون جاهز للسكن فوري

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا لوكس التجمع لافيسامقدم 2م كاش29م

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • روح

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alamaken Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م بفيو بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأورورا | حمام سباحة ساخن وجيم بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو علي التسعين الجنوبي

    متصدر

    TREX logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سيدي بشر (السرايا)

    RE/MAX Avalon logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • فيينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٤٥٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dream Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م جانبية جنب خيرزمان

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م جانبية فيها غاز

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م جانبية تحميل قديم

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م جانبية علي شارع رئيسي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • كوي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٤٥٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Voya
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كوي
  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 55 متر في اميز مشروع في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شه 72 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 96 متر متشطب بالتكييفات بالتقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٥٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 71 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 65 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 123 متر متشطب بالتكييفات بالتقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • لندن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    JD holding
    الساحل الشمالي,العلمين,لندن الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة