عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 5

8,504 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ف هايد بارك رأس الحكمة 100 م بحديقه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة خطوات من البحر في قلب الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج M

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست فيو لاند سكيب بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست فيو لاند سكيب بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • موج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع مميز في باديا بالقرب من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف المراسم نيو زايد فيو لاند سكيب مقدم 2

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شامله حصه الجراج ب اقل من سعر السوق لسرع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف المراسم نيو زايد فيو لاند سكيب مقدم 2

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • سانسا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,سانسا

    1 - 2 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع باقل سعر فالماركت في لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري في ليفيلز الشيخ زايد-1,5م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن فيلا fully finished بفيو بحر 100%-سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في هايدبارك الساحل بفيو مميز

    Oaks Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • كيب باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,كاب باي السخنة

    1 - 2 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند FIORi لوكيشن مباشر على الأوسطي

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بأقل مقدم اس فيلا فى ارقي مراحل كمبوند سراي

    Smartex logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٧٥٬٧١٩ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر
  • 18

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 49م بالجراج في زهره الساحل الشمالي

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا لوكس التجمع لافيسامقدم 2م كاش29م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه جمب نادى الاهلى مقدم1.5م سعر7.9م

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه جمب نادى الاهلى مقدم1.5م سعر7.9م

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه جمب نادى الاهلى مقدم1.5م سعر7.9م

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة