عقارات للبيع في مصر بـ مليون جنيه, صفحة 30

4,393 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في مستقبل سيتي | حصرياً 3 شقق في "جرين

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس - جرين سكوير -205م+ 70م روف-استلم فورررى

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • أزورا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ازورا ريزورت

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    متصدر

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • أنشينت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,انشنت ساندس ريزورت

    3 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شقتك115م بخصم50%بكمبوندتاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه واسعه تطل علي مساحات خضراءبخصم 50%

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • جولدن سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 17

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩١٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • أوبريتا جرينز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,أوبريتا جرينز
  • 10

    شاليه

    ٥٦٤٬٢٥٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 560الف شالية عالبحر متشطب بالتكيفات بورتو

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع 225م بالتقسيط علي 12 سنة بالعاصمة

    متصدر

    GCR Developments logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • سي بيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Maadi Group
    الدقهلية,المنصورة الجديدة