عقارات للبيع في مصر بـ مليون جنيه, صفحة 29

4,393 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى قسط كوارتر 897ألف-كاش26م

    متصدر

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى قسط كوارتر 897ألف-كاش26م

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • الحي الايطالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Misr Italia
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,الحي الايطالي

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396م خلف مول العرب 550ألف قسط كوارتر-بسعر 23م

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396م خلف مول العرب 550ألف قسط كوارتر-بسعر 23م

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396م خلف مول العرب 550ألف قسط كوارتر-بسعر 23م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+روف فيو حمام سباحه مقدم 400ألف-كاش9م

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • سانتوريني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,سانتوريني

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس260م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في جرين سكوير مساحه 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • سيتي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,سيتي فيو

    1 - 4 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل في جرين اسکویر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس 260م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع او صف شاليهات على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو شاليه ارضي بجنينه فقط بمقدم ٤ مليون ٥٠٠

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر – تاون هاوس 265م في كمبوند جرين

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • نايل بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند جرين سكوير 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير- شقه‎ 135 م-استلام فورى -نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه تاون هاوس في كمبوند جري

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون في جرين فيو لاند سكيب- المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا 8

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الساحل الشمالي,العلمين,مارينا,مارينا 8