عقارات للبيع في مصر بـ مليون جنيه, صفحة 28

4,393 عقارات أخرى
  • 9

    شاليه

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن لقطه في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه _ الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي بجردن في مرحله كريت للبيع بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه في الكيلو 200

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • مارينا فيوز في مراسي من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي
  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة – شاليه أرضي بجاردن في ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي بجردن في مرحله كريت للبيع بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس صف أول على اللاجون – ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن ف ماونتن فيو راس الحكمة استلام 4 شهور

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شاليه ارضي متشطب ماونتن ڤيو خطواات الي الاجون

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • بريز سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن متشطب في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي البسين مباشره في ماونتن فيو الساحل

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن متشطب في ماونتن فيو راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٧٬٥٠٠ جنيه

    لقطه بسعر القديم توين هاوس متشطب علي البسين مباشره

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجردن لوكيشن مميز جدا مكيف بالكامل بحري

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • ممشى ڤيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ممشى ڤيوز

    3 - 4 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لوكيشن مميز جدا متشطب و مفروش بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    63 carfu شاليه للبيع جزيرة كورفو

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 0% مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن وفرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬١٠٠ جنيه

    شقه 147م مقدم 175 الف فقط بالتقسيط 6 سنوات

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • ليك يارد ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة بدر,ليك يارد ريزيدنس
  • 16

    شقة

    ٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ١٣٠ متر جاردن ١٣٥ متر كورنر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بمقدم 0%مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى قسط كوارتر 897ألف-كاش26م

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى قسط كوارتر 897ألف-كاش26م

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • روفا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الجيزة,الشيخ زايد