عقارات للبيع في مصر بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 44

4,990 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    متصدر

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بجوار هايدبارك للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    جلين, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب في لافيستا 6 السخنه علي البحر .

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متر بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بأقل سعر من لافيستا بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م-غرفه وصاله-عقد اخضر-تشطيب كامل-قسط36شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بهرم سيتي A4دور اول بالمطبخ والتكيف

    مدينة هرم سيتي - اوراسكوم, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند في جراند سيتي مدخل كهرباء

    متفرع من شارع الكفراوي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بفيو بحري واجهتين مقدم 840 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه على البحر بقلب السخنة Finished

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليهك علي البحر في بورتو السخنه وبسعر لقطه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    هيفن هيلز بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوتين من البحر ارضي بجاردن full privacy موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع