عقارات للبيع في مصر بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 48

4,990 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,000,000ج=ارضي+اول+روف+جاردن 130م+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١١٣٬٨٤٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك ستوديو في Ladera Ras Sedr

    Feeds logo image

    راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات و المطبخ في مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 3 ادوار في كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالاسكان المتميز نقل ملكيه مباشر ببدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في نيوم 6 اكتوبر بسعر لقطه لسرعه البيع

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م تكملت اقساط فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز علي البحر استلام الصيف ده بأقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيوgolf شقه برووف douple height اقساط 12 سنه تاج

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون و 100 الف تشطيب كامل فيو علي البحر في السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه في الشيخ زايد الحي الحداشر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12سنة في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه متشطب أميز لوكيشن في مارسيليا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتقسيط علي 15س بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_تشطيب كامل_عقد اخضر_تقسيط 36شهر_مقدم40%

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ مليون400=امتلك فيلا بحمام سباحه+حديقه+روف خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز لوكيشن علي طريق السويس استلم شقتك فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع