عقارات للبيع في مصر بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 41

4,990 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متر للبيع فى كموبند رير مدينه المستقبل

    Zein for real estate logo image

    رير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه بورتو نيو كايرو التجمع الخامس AUC

    Zein for real estate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن فيو عالبحر للبيع ايلاند بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر استثماري قوي

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالساحل مارسيليا بيتش 4 موقع متميز بحري

    Zein for real estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس ف ماونتن فيوالساحل الشمالى يرى البحر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح جنه اكتوبر بفيولاند سكيب جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في المونت جلاله العين السخنه Mont Galala

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحي التاني المنطقة الخامسة

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ماونتن فيو راس الحكمه الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في المونت جلاله العين السخنه Mont Galala

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس في كمبوند سراى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فوري بنص سعر الشركه في كمبوند سراي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان قسط سنوي 800 الف في الشيخ زايد 147م

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مونت جلاله مميز

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع