عقارات للبيع في مصر بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 42

4,990 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة فـ التجمع بالتقسيط عـ 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في ماونت فيو بلاتوه لقطه للبيع مميز جدااا

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند اي سيتي ماونتن فيو ارضي بجنينه 110 متر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 145م ((متشطبة )) فـ التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردين مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    قبل زيادة الأسعار: استوديو في الكوثر بأقل من مليون

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول في صافيا راس الحكمه بحري صريح

    Zein for real estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس اول وتانى وروف سيفيو في قريه امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شاليه كامل التشطيب بفيو خيالى على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي متشطب بالAC'S مقدم 600الف ازها الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 224م للبيع فى بلو فيرت العاصمه بأقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتقسيط علي 15س بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الحي الحداشر المجاورة الرابعه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر و جولف في Mesca Golf Soma Bay

    Falcon for Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين عـ طريق السويس امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط ع12سنة فيلا للبيع 212 م افضل تقسيمه فى سراى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع