عقارات للبيع في مصر بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 40

4,971 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٥٠٠ متر فيلا مستقله استلام فوري ستيلا مصر الجديده

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هليوبوليس, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند درة إدريس ايست 145 متر 3 نوم و 2 حمام د

    Zein for real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184 متر في سراى كومباوند مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس ف ماونتن فيوالساحل الشمالى يرى البحر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي لقطه في امواج الساحل الشمالي موقع مميز

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جداا في ستيلا مصر الجديده بحمام سباحه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هليوبوليس, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    4

    3

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الرحاب

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شالية لللبيع بالقسط في الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية لاسرينا الساحل

    Zein for real estate logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شقه 450 م الشويفات امام مدرسة الشويفات

    Zein for real estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس سنيور بنتهاوس علوي بروف ١٩٠ متر مفروش

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري كوارتر 1,307,000 مع ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متر للبيع فى كموبند رير مدينه المستقبل

    Zein for real estate logo image

    رير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه بورتو نيو كايرو التجمع الخامس AUC

    Zein for real estate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن فيو عالبحر للبيع ايلاند بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر استثماري قوي

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالساحل مارسيليا بيتش 4 موقع متميز بحري

    Zein for real estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس ف ماونتن فيوالساحل الشمالى يرى البحر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو دبلوماسيين, فوكا, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح جنه اكتوبر بفيولاند سكيب جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في المونت جلاله العين السخنه Mont Galala

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحي التاني المنطقة الخامسة

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ماونتن فيو راس الحكمه الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في المونت جلاله العين السخنه Mont Galala

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس في كمبوند سراى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فوري بنص سعر الشركه في كمبوند سراي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع