عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 19

2,828 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بجنينة بمقدم و قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة جاهزة ومتشطبة بأقل سعر في الباتيو اورو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بفيو مميز متشطب بسعاده وقسط 7س بالتجمع.

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين عـ طريق السويس امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة جاهزة بأميز لوكيشن في شيراتون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه و جاهزه للسكن في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين عـ طريق السويس امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م ((تشطيب كامل)) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (166م) بخصم 50% فى تاج سيتى تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦١٦٬٥٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 265م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري متشطب فـ شيراتون مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن (متشطبة جاهزة للمعاينة) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 8سنين فيلافاخمة 185م لافيستا باتيو جاد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا روف في التجمع الخامس بـ 1,100,000 فقط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متر بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بكمبوند في مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ( 3طوابق ) بتشطيب كامل High End خلف AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا standalone + pool خصوصيه كامله موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م متشطبه high end بحري وبفيو خيالي ع lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع