عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 16

2,828 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة بقسط 400 ألف فـيو البرج الأيقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كمبوند سراي علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند كريك توون شقه استلام قريب في التجمع الاول

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة للبيع بالتقسيط في كمبوند سراي التجمع

    Step One Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبه في بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة على أرض الواقع فـيو البرج الأيقوني

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة للمعاينة Fully Finished تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بلوتري شقة للبيع في التجمع من سكاي ابوظبي

    Oaks Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه182 متر مشطبه بالكامل بفيو لاجون بمقدم 2 مليون

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه182 متر مشطبه بالكامل بفيو لاجون بمقدم 2 مليون

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه182 متر مشطبه بالكامل بفيو لاجون بمقدم 2 مليون

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٢٧٬٦٩٧ جنيه

    فيلا علي 3 واجهات بفيو خيالي علي landscape قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو كامل على Greenery بجوار ميفيدا بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    داون تاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري , جاهزة للمعاينة بــ خصم 35% للكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل , علي المفتاح , علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٥٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في سراي بالقرب من العاصمة ومدينتي

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري واجهـة بحري - Trible View - Semi Finish

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه85م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس !! تشطيب كامل هاي اند استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري جاهزة ع المفتاح فيو مميز جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000 = استلام فوري - Semi Finished - دبـل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة+ AC'S علي ال90 دايركت قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع