عقارات للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 5 مليون جنيه, صفحة 5

361 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **شقة مميزة ببلومفيلدز بموقع رائع وفرصة استثمار **

    Apex Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه 130 متر +جاردن 40 متر في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح - دور متكرر - استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر الماركت (112م) جاهزة للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (149م), فيو مميز, دور اول

    متصدر

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز في بلوم فيلدز مرحله الداون تاون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه مميزه للبيع فى بلومفيلدز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 267م للبيع استلام فوري 5%مقدم وقسط ع 10سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٨٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بلوم فيلدز اقل من سعر السوق-استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه جاهزه للسكن في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بلومفيلدز المستقبل سيتي أفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه بالتكيفات اجمالي ٣،٣٦٠،٠٠٠بقسط شهري٢٠الف

    Nile Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بلس متشطب بالتكييفات باقل سعر قسط شهري١٥ الف

    Nile Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٤٬٤٦٨ جنيه

    شقة في مدينة المستقبل بسعر مميز - تطوير مصر

    Wnsta how logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقي متشطب بالتكيفات باقل سعر قسط ١٠ الاف

    Nile Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري استلام فوري بسعر وموقع مميزين في بلومفيلد

    why solutions logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه بموقع مميز -بلومفيلدز مرحله الداون تاون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه استلام فورى بأقل سعر في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك سايد بمقدم 2 مليون في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لوكيشن مميز جدا في بلومفيلدز بأفضل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بلوم فيلدز اقل سعر متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع