عقارات للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 5 مليون جنيه, صفحة 2

361 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه بحري غرفتين بالمستقبل سيتي بافضل سعر

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز – استلام فوري | فرصة مميزة

    Beltone logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في بلوم فيلدز مرحله الداون تاون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو لاندسكيب تكمله اقساط

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه ارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر استوديو في كمبوند بلوم فيلدز 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149 في بلوم فيلدز مرحلة داون تاون

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في بلوم فيدز – مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,500,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٩٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,500,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 135 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields مدينة المستقبل 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز - 76 متر - فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع